صادقی: هدف مان همان هدفی است که همه دارند

همشهری قهرمان، آمده تا بماند و بزرگ شود

آنها با وجود این که خیلی دیر وارد نقل و انتقالات و فصل آماده سازی شدند اما با اعتماد به نفس بالا به دنبال تثبیت جایگاه خود در لیگ برتر هستند.

به گزارش فوتسال 40، پالایش نفت اصفهان، یکی از دو تیمی که امسال لیگ برتری شد، نقل و انتقالات نسبتا خوبی داشته و سعی دارد تا در اندک فرصتی که تا شروع مسابقات باقی مانده، خود را آماده حضوری موفق و توام با حفظ دومین سهمیه اصفهان در لیگ برتر کند. برای مطلع شدن از شرایط پالایشی ها گفت و گویی با رضا صادقی، سرمربی این تیم انجام دادیم که در ادامه می خوانید:

از لیگ یک به لیگ برتر، بدون وقفه!

ما تقریبا آخرین تیمی بودیم که به لیگ برتر صعود کردیم. اکثر بازیکنان قراردادهایشان را یا تمدید یا تیم جدید خود را انتخاب کرده بودند. سعی کردیم با بازیکن هایی که در بازار نقل و انتقالات مانده بودند مذاکره کردیم و به نظرم بازیکنایی که جذب کردیم اکثرا بازیکنان خوبی بودند. در کنار این بازیکنان جدید و نفراتی که از فصل قبل در کنارمان هستند امیدوار به حضوری موفق در فصل جدید هستیم و در کل از نقل و انتقالات راضی هستیم.

تمرین دو نوبتی برای جبران زمان!

با توجه به تاخیری که البته دست خودمان نبود زمان زیادی از دست دادیم و تقریبا صبح و بعد ظهر هر روز تمرین می‌کنیم تا جبران کنیم. فعلاً در بخش تمرینات بدنی هستیم. البته از همه نفرات تیم تشکر می کنم که با تمام وجودشان تلاش می‌کنند تا بهترین عملکرد بدنی را داشته باشند. تا آخر این هفته بدنسازی مان به پایان می رسد و سعی می کنیم وارد تمرینات تاکتیکی شویم. انشالله یک اردو هم برای تکمیل برنامه هایمان داریم و چند تا بازی دوستانه تا قبل از شروع لیگ برتر نیز خواهیم داشت.

هدف پالایش در لیگ برتر

-معمولا همه تیم هایی که در سبک ما هستند حفظ سهمیه و تثبیت جایگاه را هدف سال اولشان قرار می دهند. ما هم اولین هدف گذاری مان این است که انشالله امسال بتونیم یک تیم خوب و مقتدر باشیم و سهمیه مان را حفظ کنیم. امسال فولاد هرمزگان هم به لیگ برتر صعود کرد و به نظر سطح تیم های لیگ برتر خیلی بالاست. به نظرم یکی از سخت ترین فصل ها را خواهیم داشت چون فاصله ها مخصوصا در میانه جدول بسیار کم است و ما هم تلاش می کنیم تا از همان ابتدای فصل شرایطی را در پیش بگیریم که ما را به اهدافی که داریم برساند. انشالله شرایط مسابقات هم همان طور که می خواهیم پیش می رود تا در آینده ای نزدیک خودمان را به سطح بالاتری که مدنظرمان است برسانیم.

وقفه در هفته های ابتدایی لیگ

۱۰۰% این وقفه به نفع ماست. برای ما که تازه صعود کردیم و مدت زمان استراحتی بسیار کمی داشتیم این وقفه کمک می کند که تیم مان را جمع و جور کنیم. اما در کل به نظر من این وقفه می تواند برای اکثر تیم هایی که تمرین های آماده سازیشان را زودتر شروع کردند خیلی جالب نباید. با این وجود همه در خدمت تیم ملی و موفقیت آن هستیم و باید نهایت همکاری را داشته باشیم.