عزتی برای محکم کاری گل جادویی زد!

نمایش باشکوه یک ستاره پیش چشم شمسایی (عکس)

مرتضی عزتی در روزی که وحید شمسایی تماشاگر بازی مس بود بازهم برای این تیم درخشید.

به گزارش فوتسال 40، مس سونگون در حساس ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال موفق شد گهر زمین سیرجان را با نتیجه 4-2 شکست دهد. مرتضی عزتی، با زدن گل اول و ساختن گل دوم مس، یکی از ستاره های تیمش در این دیدار بود. او که در این فصل عملکرد کم نوسان و بسیار موثری در مس داشته با درخشش پیش چشم وحید شمسایی به سرمربی تیم ملی پیام مهمی داد.

عزتی که در اکثر بازی های این فصل مثل بازی با گهر مهره ای تعیین کننده برای مس بوده تا کنون جایی در لیست وحید شمسایی نداشته اما به نظر می رسد درخشش اخیری که به تداوم این روند انجامید و پیش چشمان سرمربی تیم ملی هم بود، شاید شرایط را تغییر دهد.

عزتی گل اول مس را با هوشیاری قابل توجهی به ثمر رساند؛ این گل حاصل همکاری بی نقص او با علی اصغر حسن زاده بود؛ شماره 16 مس کرنر سمت راست را برای حسن زاده ارسال کرد و این بازیکن با یک ضربه والی دقیق توپ را به گوشه سمت راست دروازه فرستاد؛ جایی که عزتی بلافاصله بعد از زدن کرنر خود را به آنجا رسانده بود تا با بغل پایی آرام گل اول را برای مس بزند.

مرتضی عزتی دقایقی بعد از زدن گل اول مس سونگون، با فراری عالی در موقعیت تک به تک با سینا پرکاس قرار گرفت اما با هوشیاری به جای زدن ضربه، توپ را به محمد شجری که در مقابل دروازه خالی موقعیت گلزنی بهتری داشت پاس داد تا پایه ساز گل دوم میزبان شود. ستاره باتجربه مس در ادامه بازی نیز کم اشتباه و مطمئن ظاهر شد تا در روزی که شمسایی تماشاگر بازی در سالن بود، کیفیت بالای بازی اش را به رخ بکشد.