گهر زمین نمی خواهد فقط تماشاگر باشد

مهمان ناخوانده دوئل غول ها: این یکی سمج تر است!

گهر زمین تا پایان هفته دهم تا جایی که می توانسته خود را در کورس سنگین قهرمانی حفظ کرده است.

به گزارش فوتسال 40، فوتسال ایران طی سال های اخیر به صحنه تقابل هیجان انگیز دو غول بزرگ تبدیل شده است. در این سال ها تیم های زیادی تلاش کرده اند خود را وارد این جمع بزرگ کنند اما در میانه های راه ناامیدانه به تماشاگران دوئل اصفهان-تبریز ملحق شده اند. در این فصل اما گهر زمینی ها می خواهند این رویا را به واقعیت تبدیل کنند.

عملکرد و آمار و ارقام گهرزمینی‌ها این بار دلایل پرشماری برای بدل کردن رویا به واقعیت دارند: شش پیروزی، دو تساوی به همراه دو شکست و کسب هجده امتیاز که آن‌ها را در رتبه سوم جدول جای داده است. تیمی که فصل گذشته در مکان پنجم پرونده لیگ را بست و حالا به آسمانی بالاتر چشم دوخته است.

شاگردان حسین افضلی به سختی در دیدار قبلی خود به پیروزی دست یافتند و کمتر کسی تصور می‌کرد که در مصاف با حافظ ساری دچار دردسر شوند، اما به هر حال نتیجه پایانی کامروایی‌ آن‌ها را نشان می‌داد.

دو تفنگدار گهرزمین بهروز اسدی و مهدی دهقان‌نژاد مجموعا ۱۷ گل ‌را به ثمر رسانده‌اند و آن‌ها با ۲۹ گل در کنار سن‌ایچ، جزو چهار تیم‌ برتر خط آتش لیگ به شمار می‌روند. همچنین بازیکنان جدید همچون عقربه‌های ساعت به درستی حرکت می‌کنند و همین موضوع استراتژی درست نقل‌وانتقالات این تیم را به رخ کشیده است.

جالب است بدانید ۷۰ درصد گل‌های تیم گهرزمین از روی قریحه تاکتیک در زمین مسابقات پیاده شده و آن‌ها را زهردارترین تیم لیگ در ضربات شروع مجدد کرده است. کارهای ایستگاهی، اوت و کرنر برای تیم گهرزمین حکم موقعیت خطرناک و مسلم گلزنی محسوب می‌شود.