کهکشانی‌ترین...

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ گهرزمین

قسمت دوازدهم معرفی تیم های لیگ برتر فوتسال ایران 1403 را به گهرزمین سیرجان اختصاص داده ایم؛ کهکشانی ترین تیم چند سال اخیر فوتسال ایران...

به گزارش فوتسال 40، جمعه این هفته لیگ برتر فوتسال ایران 1403 آغاز خواهد شد. به همین مناسبت می خواهیم 14 تیم حاضر در این فصل را مورد بررسی قرار دهیم. ترتیب معرفی را هم از آخر به اول انتخاب کردیم و حالا می رسیم به سه مدعی اصلی قهرمانی و سه تیمی که فصل قبل را با رتبه های اول تا سوم به پایان رساندند. دوازدهمین تیمی که مورد بررسی قرار داده ایم گهرزمین سیرجان است؛ تیمی که با خریدهای بزرگش به مدعی اصلی قهرمانی فصل جدید تبدیل شده است.

عملکرد فصل گذشته: گهرزمین فصل گذشته فاصله ای تا پایان دادن به دو قطبی لیگ برتر فوتسال نداشت. این تیم حتی در هفته های پایانی مس سونگون را هم شکست داد اما در هفته پایانی نتایجی رقم خورد که کار این تیم با رتبه سوم به پایان برسد. نماینده سیرجان با 15 برد، 5 مساوی و 6 باخت صاحب این رتبه شد.

سابقه حضور در لیگ برتر: 3

سرمربی: حسین افضلی

ستاره ها: حسین طیبی، مسلم اولادقباد، سالار آقاپور و حمید احمدی

سالن: امام علی سیرجان

افتخارات لیگ برتری: سومی (1402)

نکته جالب: خرید سه لژیونر مطرح فوتسال ایران که همگی سال گذشته در پالما، قهرمان چمپیونزلیگ دو فصل اخیر اروپا، حضور داشتند ،گهرزمین را به مورد ویژه فصل جدید تبدیل کرده است. این تیم حالا از نظر مهره، پرستاره ترین تیم فصل به حساب می آید و هدفش پایان دادن به سلطه مس و گیتی بر صدر لیگ برتر فوتسال ایران است.

گهرزمین

برنامه بازی های گهرزمین در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر فوتسال 1403:

هفته اول: گهرزمین – کراپ

هفته دوم: پالایش نفت بندرعباس – گهرزمین

هفته سوم: گهرزمین – فولاد زرند

هفته چهارم: ایرالکو – گهرزمین

هفته پنجم: گهرزمین – گیتی پسن

همچنین بخوانید:

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ آنا صنعت

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ پالایش نفت هرمزگان

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ سن ایچ