یکی از همان دقیقه نودی‌ها...

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ فرش آرا

قسمت هشتم معرفی تیم های لیگ برتر فوتسال ایران 1403 را به فرش آرا اختصاص داده ایم؛ یکی از تیم هایی که بسیاری از فرایندهای آماده سازی اش را دقیقه نودی انجام داد.

به گزارش فوتسال 40، جمعه این هفته لیگ برتر فوتسال ایران 1403 آغاز خواهد شد. به همین مناسبت می خواهیم 14 تیم حاضر در این فصل را مورد بررسی قرار دهیم. ترتیب معرفی را هم از آخر به اول انتخاب کردیم تا بیشتر با تیم هایی که اخبار و سر و صدای کمتری داشتند آشنایتان کنیم. هشتمین تیمی که می خواهیم در موردش صحبت کنیم، فرش آرا مشهد است؛ تیم قدیمی و ریشه دار شهر مشهد که طی سال های اخیر کمی با بالای جدول بیگانه شده است.

عملکرد فصل گذشته: فرش آرا با وجود شروع بدی که داشت، نیم فصل دوم را مقتدرانه استارت زد و حتی تا رتبه های بالای جدول نیز پیش رفت اما در چند هفته پایانی دوباره نتایج سینوسی از راه رسید تا نماینده مشهد در نهایت، فصل را با 9 برد، 8 مساوی، 9 باخت و رتبه هفتم به پایان برساند.

سابقه حضور در لیگ برتر:13

سرمربی: احمید شفیعی

ستاره ها: سعید سروری، قدرت بهادری، علی رحیمی و محسن محمدزاده

سالن: بهشتی مشهد

افتخارات لیگ برتری: سومی (97)

نکته جالب: فرش آرا برای حضور در لیگ برتر از سد لیگ یک عبور نکرد بلکه در اوایل دهه نود با کناره گیری ناگهانی تیم علم و ادب، سهمیه لیگ برتر را صاحب شد و تا این لحظه نیز آن را حفظ کرده است.

فرش آرا

برنامه بازی های فرش آرا در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر فوتسال 1403:

هفته اول: فرش آرا – گیتی پسند

هفته دوم: شهرداری ساوه – فرش آرا

هفته سوم: فرش آرا – سن ایچ

هفته چهارم: سفیرگفتمان – فرش آرا

هفته پنجم: فرش آرا – آنا صنعت

همچنین بخوانید:

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ کراپ الوند