بچه مدرسه‌ای‌های تاریخ ساز

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ شهرداری ساوه

قسمت هفتم معرفی تیم های لیگ برتر فوتسال ایران 1403 را به شهرداری ساوه اختصاص داده ایم؛ بچه مدرسه ای های تاریخ ساز فصل قبل...

به گزارش فوتسال 40، جمعه این هفته لیگ برتر فوتسال ایران 1403 آغاز خواهد شد. به همین مناسبت می خواهیم 14 تیم حاضر در این فصل را مورد بررسی قرار دهیم. ترتیب معرفی را هم از آخر به اول انتخاب کردیم تا بیشتر با تیم هایی که اخبار و سر و صدای کمتری داشتند آشنایتان کنیم. هفتمین تیمی که می خواهیم در موردش صحبت کنیم، شهرداری ساوه است؛ تیمی که فصل گذشته به لیگ برتر برگشت و توانست سهمیه خود را با جوانانش حفظ کند.

عملکرد فصل گذشته: تیم جوان شهرداری ساوه، به عنوان دومین نماینده شهر ساوه، حضور قابل احترامی در اولین فصل بازگشتش به لیگ برتر داشت. این تیم با 9 برد، 8 مساوی و 8 باخت و رتبه هشتم به کار خود در لیگ برتر 1402 پایان داد. شهرداری تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به فرش آرا از ایستادن در رتبه هفتم بازماند.

سابقه حضور در لیگ برتر: 6

سرمربی: رضا لک

ستاره ها: بهداد رسولی، منوچهر لطفی، سامان قزوینی پور و امیرحسین ابطحی

سالن:فجر ساوه

افتخارات لیگ برتری: ندارد

نکته جالب: شهرداری ساوه فصل گذشته یکی از ماندگارترین تیم های تاریخ لیگ برتر بود؛ میانگین سنی این تیم زیر 23 سال بود و سعید کشاروز، سرمربی وقت آن تیم، در ترکیب اصلی از چند ستاره زیر بیست سال و به اصطلاح بچه مدرسه ای استفاده کرد.

شهرداری ساوه

برنامه بازی های شهرداری ساوی در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر فوتسال 1403:

هفته اول: پالایش نفت اصفهان –

هفته دوم: شهرداری ساوه – فرش آرا

هفته سوم: شهرداری ساوه – سفیرگفتمان

هفته چهارم: کراپ – شهرداری ساوه

هفته پنجم: شهرداری ساوه – پالایش نفت بندرعباس

همچنین بخوانید: