بلاتکلیف‌ترین تیم دنیا...

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ آنا صنعت

قسمت نهم معرفی تیم های لیگ برتر فوتسال ایران 1403 را به نماینده قم اختصاص داده ایم؛ بلاتکلیف ترین تیم دنیا...

به گزارش فوتسال 40، جمعه این هفته لیگ برتر فوتسال ایران 1403 آغاز خواهد شد. به همین مناسبت می خواهیم 14 تیم حاضر در این فصل را مورد بررسی قرار دهیم. ترتیب معرفی را هم از آخر به اول انتخاب کردیم و حالا می رسیم به شش تیم بالای جدول سال قبل؛ نهمین تیمی که می خواهیم در موردش صحبت کنیم، نماینده قم است که هنوز نامش برای فصل جدید قطعی نشده است و ما مجبوریم فعلا با اسم قبلی صدایش کنیم! (این مطلب را بخوانید)

عملکرد فصل گذشته: آنا صنعت که یکی از میزبانان بی رحم فصل گذشته بود به واسطه نتایج خوبی که در خانه گرفت، توانست صاحب یک رتبه بسیار خوب با وجود شرایط نه چندان مساعدش شود؛ این تیم با 10 برد، 8 مساوی و 8 باخت صاحب 38 امتیاز شد و در مکان ششم جدول قرار گرفت.

سابقه حضور در لیگ برتر:2 (تحت نام آنا صنعت) – سهیمه فوتسال قم از ابتدای لیگ برتر وجود داشت اما چندین بار با تغییر نام مواجه شده است.

سرمربی: نامشخص

ستاره ها: لیست تیم هنوز مشخص نشده است.

سالن: حیدریان قم

افتخارات لیگ برتری: ندارد

نکته جالب: آنا صنعت فصل گذشته گربه سیاه تیم های بزرگ در قم بود. این تیم تک مساوی فصل گیتی پسند را در قم رقم زد و مس سونگون را هم در قم متوقف کرد. ضمن اینکه در صورت تغییر نام سهمیه قم در این فصل، این چهارمین نام متفاوت آن در طی یک دهه اخیر خواهد بود.

آنا صنعت مسعود عباسی

برنامه بازی های آنا صنعت در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر فوتسال 1403:

هفته اول: آنا صنعت – فولاد زرند

هفته دوم: ایرالکو – آنا صنعت

هفته سوم: آنا صنعت – گیتی پسند

هفته چهارم: سن ایچ – آنا صنعت

هفته پنجم: فرش آرا – آنا صنعت

 

همچنین بخوانید:

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ کراپ الوند

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ شهرداری ساوه

معرفی تیم‌های لیگ برتر فوتسال؛ فرش آرا