مس به دنبال 10 درصد کامل الکلاسیکوی آخر هفته

مدیر تیم فوتسال مس سونگون تاکید کرد که تدابیر لازم برای انتقال هواداران به اصفهان جهت تشویق این تیم مقابل گیتی اندیشیده شده است.

به گزارش فوتسال 40، تیم مس سونگون در آخرین بازی نیم فصل اول، روز جمعه مهمان گیتی پسند در اصفهان است؛ این دیدار سرنوشت قهرمان دور رفت را نیز مشخص می کند و شاگردان اسماعیل تقی پور در قامت مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، در حال آماده شدن برای کسب هر سه امتیاز و صعود به صدر هستند. این تیم در نظر دارد تا در بازی با گیتی از 10 درصد مربوط به تماشاگران مهمان استفاده کامل را بکند و در همین راستا از هواداران خود خواسته تا آنها را در سفر به اصفهان همراهی کنند.

مهدی مرشدی، مدیر تیم فوتسال مس سونگون، با مطلوب دانستن شرایط تیم در آستانه این دیدار حساس گفت: “پیروزی بسیار شیرینی مقابل گهر زمین کسب کردیم و بچه ها برای تکرار این عملکرد خوب در بازی این هفته نیز مصمم هستند. تمرینات به طور منظم با حضور همه نفرات انجام می شود و خدا را شکر تیم مشکل خاصی ندارد.”

او با اشاره به فراخوان باشگاه مس سونگون برای حضور هواداران در اصفهان گفت: “با توجه به درخواست تعداد زیادی از هواداران و برای استفاده حداکثری از پتانسیل بالای این عزیزان در بازی با گیتی پسند، باشگاه مس سونگون تدابیر لازم برای انتقال هواداران به اصفهان را اندیشیده است. هر یک از هواداران که قصد همراهی مس در سفر به اصفهان را دارند می توانند مشخصات خود را از طریق رسانه رسمی باشگاه (دایرکت اینستاگرام) ارسال و اسم نویسی کنند.”

مدیر تیم فوتسال مس سونگون افزود: “وسیله ایاب و ذهاب برای هواداران عزیز در نظر گرفته شده و برنامه کامل سفر و زمان بندی آن در حین ثبت نام به آنها اعلام خواهد شد. امیدواریم در کنار هواداران و با درخشش دوباره ستاره های تیم بتوانیم نتیجه ای در شان نام مس سونگون کسب کنیم و دست پر به خانه برگردیم.”