سرمربی و مدیر یکی! اسم چند تا، صاحب نامشخص...

محیر العقول‌ترین تیم لیگ برتر؛ کلکسیون بی‌نظیر!

در مطلب می خواهیم از محیر العقول ترین تیم فصل جدید لیگ برتر فوتسال صحبت کنیم که کلکسیون جالبی از اتفاقات غیرقابل باور را در دل خود جای داده است.

به گزارش فوتسال 40، لیگ برتر فوتسال 1403 از روز جمعه آغاز می شود. نماینده شهر قم در حالی به عنوان یکی از 14 تیم حاضر کار خود را در این رقابت ها آغاز می کند که شرایط حاکم بر آن محیر العقول ترین شرایط ممکن است!

این باشگاه غرق در مشکلات مالی و مالکیتی فصل قبل را به پایان رساند. مالک باشگاه در پایان فصل از تیم داری انصراف داد تا نام آنا صنعت پاسارگاد به تاریخ بپیوندد. بعد از آن بلاتکلیفی جدید آغاز شد و شایعه انحلال نماینده قم، دو تیم سقوط کننده را نسبت به بازگشت به لیگ امیدوار کرد. با ورود مسئولان شهری و تزریق 3 میلیارد تومان به حساب باشگاه، تشکیل تیم برای فصل آینده به هر نحوی که بود انجام شد اما این پایان مشکلات نبود!

نماینده قم در حالی روز جمعه باید اولین بازی خود در فصل جدید را آغاز کند که هنوز اسم رسمی ندارد! در برنامه سازمان لیگ این تیم همچنان آنا صنعت نامیده می شود اما قمی ها آن را هیئت فوتبال قم می نامند و برخی منابع نیز از تغییر نام این تیم به شهدای خدمت خبر می دهند!

نقش رضا کردی هم در آنا صنعت از جمله اتفاقات محیر العقولی است که در موردش حرف زدیم. او در شرایطی به عنوان سرمربی فعلی قمی ها معرفی شده که نقش مدیریت را نیز ایفا می کند و حالا معلوم نیست در نهایت از بین سرمربیگری و مدیرعاملی کدامیک را برخواهد گزید.