گل زیبای طیبی پالما را از مخمصه نجات داد؛

ماموریت موفقیت آمیز دو ایرانی برای تعقیب بارسا

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران موفق شد گل برتری پالما مقابل نویا را به ثمر رساند.

به گزارش فوتسال 40، در یکی از دیدارهای هفته دهم لیگا ناسیونال فوتسال اسپانیا، تیم مایورکا پالما که مثل همیشه حسین طیبی را در جمع پنج بازیکن ابتدایی و مسلم اولادقباد و سالار آقاپور را در فهرست نفراتش داشت، در دیداری خانگی مقابل تیم رده چهاردهمی نویا قرار گرفت.

تیم فوتسال مایورکا پالما که پس از دو شکست متوالی در لیگا اسپانیا در دیدار اخیرش با نمایش فوق‌العاده و دو گل حسین طیبی به برتری مقابل پنیسکولا رسیده بود، در نیمه اول مسابقه برابر نویا به تساوی یک بر یک رضایت داد که تنها گل آنها نیز با اشتباه گلر حریف زده شد.

حسین طیبی

در شرایطی که نیمه دوم برای پالما گره خورده بود و این تیم نمی‌توانست گلزنی کند، در دقیقه 37 پاس رو به جلوی مسلم اولادقباد به حسین طیبی را این ستاره ایرانی با چرخش و شوت پای راست پرقدرت و استثنایی تبدیل به گل کرد تا تیمش را با نتیجه دو بر یک مقابل نویا پیش بیاندازد.

این گل تماشایی حسین طیبی تا پایان مسابقه دست نخورد تا مایورکا پالما با برتری در این مسابقه در حضور تماشاگرانش، 21 امتیازی شود و با هفت امتیاز کمتر نسبت به بارسلونا صدرنشین، در جایگاه دوم جدول لیگا ناسیونال اسپانیا قرار بگیرد.