سرمربی آناصنعت قم: می‌توانستیم برنده دوئل با اصفهانی‌ها باشیم / قدر فرصت‌ها را ندانستیم

به گزارش فوتسال 40، حسین صبوری سرمربی تیم فوتسال آنا صنعت پاسارگاد قم در خصوص دیدار روز گذشته تیمش، اظهار داشت: بعد از گذشت یک هفته پر استرس تلاش کردیم با توجه به زمان کم به لحاظ روحی و روانی تیم را آماده کنیم و در این زمینه بچه ها و باشگاه کمک کردند تا […]

به گزارش فوتسال 40، حسین صبوری سرمربی تیم فوتسال آنا صنعت پاسارگاد قم در خصوص دیدار روز گذشته تیمش، اظهار داشت: بعد از گذشت یک هفته پر استرس تلاش کردیم با توجه به زمان کم به لحاظ روحی و روانی تیم را آماده کنیم و در این زمینه بچه ها و باشگاه کمک کردند تا بازی مردانه‌ای را امروز انجام دهیم.

وی افزود: تماشاگرانی که بازی را دیدند شاهد هستند که قمی‌ها می‌توانستند برنده دوئل با اصفهانی‌ها باشند. قدر فرصت‌ها را ندانستیم و در روزهای آینده سعی می‌کنیم با تمرینات این ضعف را حل کنیم.

صبوری تصریح کرد: تیم گیتی‌پسند برای قهرمانی بسته شده و چندین بازیکن ملی پوش را در اختیار دارد اما با این حال با توجه به از دست دادن بازیکن و مشکلاتی که داشتیم بازی زیبا و تاکتیکی به نمایش گذاشتیم و هوادارن نیز حمایت کردند و امروز روز خوبی برای آنا صنعت قم بود.

سرمربی تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم در خصوص جدایی قاسم عروجی از تیم خاطرنشان کرد: اروجی بازیکن بزرگی است و در این شرایط که همه تیم را بسته‌اند پیدا کردن بازیکن جایگزین برای وی دشوار است.

وی درخصوص مشکلات روزهای اخیر تیم قم گفت: مشکلاتی در روزهای اخیر داشتیم که باعث شد دغدغه‌هایی برای بازیکنان ایجاد شود اما می‌دانیم که مدیریت باشگاه همه تلاش خود را انجام می‌دهد مشکلات مالی را بر طرف کند.

صبوری افزود: بخشی از مطالبات بازیکنان در هفته گذشته واریز شد تا بازیکنان با روحیه وارد این بازی شوند. همه می‌دانیم با توجه به شرایط اقتصادی که امروز در کشور وجود دارد و تیم‌داری سخت است و امیدواریم با رفع مشکلات روند خوبی را برای ادامه فصل داشته باشیم.