اوج خلافیت در اوج هیجان و التهاب...

زیباترین گل هفته؛ شبیه یک اثر هنری نفیس!

بازی مس سونگون-سفیرگفتمان 12 گل داشت که یکی از آنها زیباتر از همه بود و باید آن را زیباترین گل هفته نامید.

به گزارش فوتسال 40، در جذاب ترین و حساس ترین بازی هفته هجدهم تیم های سفیرگفتمان و مس سونگون به تساوی 6-6 رضایت دادند؛ این دیدار در سالن فاطمه زهرای شهر ری برگزار شد و تا آخرین ثانیه ها نمی شد نتیجه آن را پیش بینی کرد. شاید اگر شاگردان اسماعیل تقی پور کمی خوش شانس بودند، می توانستند با سوپرگل علی اصغر حسن زاده هر 3 امتیاز را مال خود کنند.

در فاصله کمتر از 2 دقیقه به پایان بازی و در حالی که نتیجه 5-5 مساوی بود، ستاره ملی پوش مس سونگون، در سمت چپ صاحب توپ شد و بدون تعلل با یک ضربه چیپ دیدنی دروازه حریف را هدف گرفت؛ توپ روی این ضربه قوس بسیار زیبای گرفت و بعد از عبور از دروازه بان و مدافع حریف که روی خط دروازه حضور داشت، به گل ششم تیم مهمان تبدیل شد.

حسن زاده در شرایطی تصمیم به زدن این ضربه چیپ از زاویه بسته گرفت که فشار بی امان هواداران حریف حسابی روی اعصاب بازیکنان مس بود؛ او اما با آرامش خاصی این گل را به ثمر رساند تا مس مثل فصل گذشته با یک سوپر گل خانه سفیر گفتمان را ترک کند. بلال اسمعیلی هم فصل گذشته با یک ضربه آکروباتیک استثنایی دروازه سفیر را با پیراهن مس باز کرده بود.

تنها چند ثانیه بعد از گل زیبای علی اصغر حسن زاده دروازه مس سونگون برای ششمین بار باز شد تا بازی با نتیجه 6-6 به پایان برسد. با این وجود و بعد از مرور همه گل های این هفته، باید عنوان زبیاترین گل هفته را به این گل بدهیم؛ گلی که شاید کاندیدای بهترین گل فصل هم باشد.