دردسری که دیگر شیرین نیست...

دردسر ترسناک در اردوی کهکشانی‌های لیگ برتر

منابع نزدیک به باشگاه گهرزمین دردسر ترسناک در اردوی کهکشانی‌های لیگ برتر را خبر می دهند.

به گزارش فوتسال 40، لیگ برتر فوتسال 1403 آخر این هفته آغاز خواهد شد. از گهرزمین به عنوان مورد ویژه این فصل یاد می شود. تیمی که در سومین فصل حضورش در سطح اول فوتسال  ایران حسابی دست به جیب شده و با خرید سوپراستارهای فوتسال کشور، رقیبی جدی برای مدعیان همیشگی قهرمانی به شمار می رود. خیلی ها این تیم را مدعی اصلی قهرمانی می دانند اما اخباری از اردوی سیرجانی ها به گوش می رسد که می تواند این مهم را تحت الشعاع قرار دهد.

ثبات روی نیمکت چیزی است که گهری ها به عنوان پوئن مثبت از آن یاد می کنند اما منابع نزدیک به باشگاه گهرزمین خبر می دهند شرایط برای حسین افضلی در تیم پرستاره امسالش خیلی سخت و پیچیده شده است.

حضور ابر ستاره ها، گهر را به تیمی کاملا متفاوت از آن چه افضلی طی دو فصل اخیر راهی میدان می کرد، تبدیل کرده است. شنیده می شود که برخی ستاره های تیم از نظر فنی با کادرفنی تیم دچار مشکل شده اند و پیش بینی می شود که مشکل یاد شده از همان تغییر شرایطی نشات می گیرد که گفتیم. در همین رابطه جزئیات عجیبی از اختلافات یاد شده از اردوی گهر به گوش می رسد.

گفته می شود  یکی از ستاره های نقل و انتقالاتی گهر نیز پیش از شروع فصل به همین علت رفتن را به ماندن ترجیح داد و چند بازیکن سطح بالای دیگر نیز پیش از شروع فصل در حالت تردید قرار گرفته اند. شاید بهتر باشد برای بررسی این شرایط حداقل تا این هفته صبر کنیم و ببینیم گهر با چه شکل و شمایلی پای به فصل جدید خواهد گذاشت.