در هفته‌ای که همه چیز داشت…

تیم منتخب هفته با حضور جنجالی‌ترین چهره هفته

انتخاب تیم منتخب هفته شانزدهم که ستاره های پرشماری داشت به سختی انجام شد.

به گزارش فوتسال ۴۰، هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال در حالی روز جمعه برگزار شد که اتفاق مهم کم نداشت؛ این هفته از هت‌تریک گرفته تا اخراج و اشتباهات جنجالی داوری در دل خود جای داده بود و البته ستاره هم کم نداشت؛ توجه شما را حالا جلب می‌کنیم به تیم منتخب هفته هفدهم که انتخابش به خاطر تعداد بازیکن خوب خیلی سخت بود:

مسعود باقرمحمدی

دروازبان گیتی پسند اصفهان با درخشش مقابل پالایش نفت هرمزگان توانست ششمین کلین شیت خود را در لیگ برتر این فصل ثبت کند. باقرمحمدی در جو سنگین بندرعباس با تمرکز بالا دروازبانی فوق العاده ای از خود نشان داد و یک پنالتی را هم به طرز مشکوکی مهار کرد.

سینا اسدی

بازیکن جوان فرش آرا مشهد توانست در دیدار مقابل ایرالکو اراک هت‌تریک کند و جواب اعتماد حسن زاده در این مدت را بدهد. اسدی علاوه بر زدن سه گل در پرسینگ عالی عمل کرد و توپ گیری فوق العاده ای از اراکی ها داشت.

مسعود عباسی

بازیکن تیم آناصعنت قم یک نمایش چشمگیر برابر فولادزرند ایرانیان داشت تا ۳ امتیاز شیرین، سوغات قمی ها از کرمان باشد؛ همچنین با فاصله ای کم بعد از عباسی می توان مجتبی نعمتی را برترین بازیکن دیدار آنا صنعت و فولاد زرند معرفی کرد.

بهروز اسدی

بازیکن با تجربه گهرزمین سیرجان عملکرد درخشانی از خود در دیدار با کراپ الوند نشان داد. تنها اسدی می‌توانست از فاصله ۲۰ متری دروازه کراپ را باز کند تا سیرجانی ها ۳ امتیاز مهم را از استان قزوین به غنیمت برده باشند .

مرتضی فرزانیان

راس گلزن سفیرگفتمان تهران با دبل خود در بازی با پوشاک حافظ ساری ناجی زرخانلی بود؛ در روزی که سعید ترابیده، دروازه‌بان ساروی ها، چندین سیو فوق العاده داشت، فرزانیان بود که توانست دو بار قفل دروازه او را شکسته و ستاره میدان لقب بگیرد.