مرشدی: در سالن شهریار میزبان سن ایچ هستیم

تکرار نوستالژی‌بازی مس؛ لوکیشن باز عوض شد

تیم فوتسال مس سونگون در سالن شهریار تبریز از سن ایچ ساوه میزبانی خواهد کرد.

به گزارش فوتسال 40، تیم فوتسال مس سونگون آخرین بازی خانگی خود را مقابل کراپ در سالن شهریار تبریز برگزار کرد؛ سالنی که زمانی میزبان بازی های دبیری تبریز بود. مس که سال هاست به سالن زیبای پورشریفی نقل مکان کرده، بازی در سالن شهریار برایش خوش یمن بود و توانست 6 گل به کراپ بزند. آنها حالا این هفته هم می خواهند دوباره در سالن شهریار از مهمانشان پذیرایی کنند.

مهدی مرشدی، مدیر تیم فوتسال مس سونگون، در مورد بازی این هفته با سن ایچ ساوه در تبریز گفت: “روز جمعه در سالن شهریار (ساری زمی) تبریز از سن ایچ میزبانی خواهیم کرد. هواداران عزیزمان حتما به این موضوع دقت کنند که بازی این هفته در سالن پورشریفی برگزار نمی شود و مثل بازی با کراپ در سالن شهریار منتظر آنها خواهیم بود.”

مهدی مرشدی

او در مورد نحوه حضور تماشاگران در سالن گفت: “در سالن شهریار هم امکان حضور تماشاگران فراهم است و آنها می توانند طبق روال همیشه یک ساعت به شروع بازی (ساعت 15) در محل برگزاری حضور یافته و به صورت رایگان بازی را تماشا کنند.”

مدیر تیم فوتسال مس سونگون با ایده آل دانستن شرایط تیم برای بازی روز جمعه تاکید کرد: “بازی های لیگ روز به روز حساس تر و جذاب تر می شود و تیم ما هم به امید خدا از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. تمریناتمان هم به صورت منظم زیر نظر کادرفنی محترم برگزار می شود و به امید خدا آماده می شویم تا یک برد خانگی دیگر را جشن بگیریم.”

لازم به ذکر است که دیدار تیم های مس سونگون و سن ایچ ساوه در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال ایران از ساعت 16 روز جمعه 8 دی ماه آغاز خواهد شد.