تقی پور: با تجربه بالای بازیکنانمان توانستیم به برتری برسیم/ امیدوارم همین روند را ادامه بدهیم

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: دو گل به ثمر رساندیم و با تجربه بالای بازیکنانمان توانستیم بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته و دست پر به خانه برگردیم.

به گزارش فوتسال 40، تیم فوتسال مس سونگون در یکی‌ از بازی‌های هفته دهم لیگ‌ برتر میزبانش شهرداری ساوه را با دو گل شکست داد تا فاصله اش با صدر به دو امتیاز کاهش یابد. صحبت های اسماعیل تقی پور در پایان این دیدار را بخوانید:

باتجربه عمل کردیم و بردیم
بازی سختی بود و در طول هفته نیز به بچه‌ها گفته بودم که شهرداری در ساوه با حضور تماشاگرانش تیم خطرناکی است. دو گل به ثمر رساندیم و با تجربه بالای بازیکنانمان توانستیم بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته و دست پر به خانه برگردیم.

تبریک به حریف و هوادارانش
به تیم حریف و هوادارانش خسته نباشید و تبریک می گویم. شهرداری از نظر فنی عملکرد خوبی داشت و هوادارانش نیز برای تیم محبوب خود سنگ تمام گذاشتند.

تاکید کرده بودم به داور اعتراض نکنیم
تیم ما در طول بازی اعتراضی به قضاوت نداشت و در شرایطی که تیم حریف مکررا به داور اعتراض می کردند به شاگردانم تاکید کرده بودم که واکشنی به تصمیمات داور نداشته باشند.

بعد از دو گل بازی را مدیریت کردیم
بر اساس شرایط بازی کار را پیش بردیم و بعد از گلی که به ثمر رساندیم بازی را مدیریت کردیم. خوشبختانه بچه ها نکاتی که گفته بودیم را به خوبی رعایت کردند تا این نتیجه به دست آمد. از تک‌ تک آنها ممنونم و امیدوارم که بتوانیم همین روند را ادامه فصل ادامه دهیم.