تقی‌پور: نماینده چند میلیون هوادار هستیم

اسماعیل تقی‌پور،سرمربی مس سونگون، هدف تیمش در ساوه را کسب بردی دیگر دانست.

به گزارش فوتسال ۴۰، تیم فوتسال مس سونگون، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، فردا در یکی از بازی های هفته دهم مهمان شهرداری ساوه است. صحبت های اسماعیل تقی پور را در مورد این دیدار بخوانید:

آماده سازی سریع در فرصت کم

بعد از پیروزی خانگی مقابل پوشاک حافظ ساری فرصت زیادی برای آماده سازی جهت حضور در بازی مقابل شهرداری ساوه نداشتیم. در این فرصت کم بلافاصله ریکاوری کردیم و طی چند جلسه تمرینی که داشتیم خود را برای رویارویی با شهرداری آماده کردیم.

نماینده چند میلیون هوادار هستیم

مثل هفته گذشته این بار هم می گویم که در رویارویی با حریفان ملاک‌مان رتبه جدول آنها نیست. هر تیمی که در لیگ برتر حضور دارد شایسته احترام است و می تواند خطرناک باشد. ما هم می دانیم که یک تیم بزرگ هستیم و نماینده میلیون ها هواداری هستیم که حامی ورزش آذربایجان هستند و نتایج تیم های بزرگی چون مس سونگون برایشان مهم است. وظیفه مان تلاش حداکثری برای شادی و جلب رضایت این عزیزان است.

وضعیت مصدومان و محرومان 

از نظر روحی و فنی شرایط تیم را مطلوب ارزیابی می کنم. خوشبختانه محمد شجری هم بعد از غیبت در بازی گذشته سلامتی‌اش را بازیافته و این هفته کنارمان حضور دارد. ملی پوشان‌مان هم طی این چند روز فرصت تمرین کردن با تیم را داشتند و کاملا مهیای این دیدار هستیم. تنها جای خالی‌مان برای مهدی جاوید است که محرومیتش پابرجاست.