بیانه میزبان بعد از کتک خوردن مهمان؛ ما نزدیم!

آنا صنعتی ها معتقدند که در جریان ضرب و شتم چند هواداران ایرالکو نقشی نداشته اند.

به گزارش فوتسال ۴۰، ایرالکو‌ هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال را با پیروزی‌ ارزشمند در خانه آنا صنعت پشت سر‌گذاشت؛ این برد اما چند قربانی هم داشت و تعدادی از هواداران مهمان طی درگیری روی سکوها آسیب دیدند.

باشگاه ایرالکو در واکنش به این حواشی بیانیه‌ای صادر و تاکید کرد که برای دفاع از حقوق هوادارانش از هیچ اقدام قانونی‌ای دریغ نخواهد کرد. ساعاتی بعد از این بیانیه، باشگاه آنا صنعت قم نیز یک بیانه منتشر کرد که در ادامه می خوانید:

آناصنعت ضمن تبریک پیروزی تیم ایرالکو و تقدیر از تماشاگران حاضر در سالن شهید حیدریان قم به دلیل استقبال باشکوه از یک رقابت فوتسالی، در مورد حواشی پیش آمده در مورد تماشاگران تیم ایرالکو، امیدوار است چنین مسائلی تکرار نگردد. در این بازی، تعداد معدودی هوادار تیم ایرالکو به تشویق تیم خود مشغول بودند اما در مقطعی، از بازی اقدام به پرتاب بطری به زمین بازی کردند و همین مسئله سبب درگیری آنها با نیروی انتظامی شد. با این وجود، ضمن احترام به باشگاه ایرالکو و هواداران این تیم، امیدواریم فضایی مثبت در دیدارهای آینده دو تیم حاکم باشد و همه در کنار هم از جذابیت های فوتسال لذت ببریم. آناصنعت، هیچ رفتاری بر خلاف شئونات اخلاقی را به هیچ عنوان مورد تایید قرار نمی دهد و همه تماشاگران، با هر گرایش و علاقمندی را به احترام و دوستی، دعوت می نماید.