شمسایی بعد از غلبه بر میزبان...

بازدهی بالای دومی بی‌ارزشِ تورنمنت ویتنام برای ایران

وحید شمسایی معتقد است که حضور در تورنمنت چهار جانبه ویتنام جذابیت بالایی برای تیمش داشت.

به گزارش فوتسال 40، تیم ملی فوتسال ایران با برتری 3-1 مقابل ویتنام به مقام دوم تورنمنت چهارجانبه این کشور دست یافت. صحبت های وحید شمسایی بعد از این دیدار را بخوایند:

خیلی ها این جا بودند

بعد از تعطیلی و اتمام لیگ که حدودا ۱۰ ماه طول کشید باید یک بدنسازی انجام می دادیم و با توجه به همه خطرات از تحلیل رفتن بدن ملی پوشان و یا مصدومیت و… شاید برای بازیهای آسیایی برای ما مشکل ساز باشد اما مجبور بودیم در این تورنمنت شرکت کنیم. در اینجا مرببان چند کشور آسیایی حضور داشتند که این تورنمنت را از نزدیک شاهد باشند و همه دارند خود را آماده رقابت‌های آسیایی تایلند می کنند.

بهترین کار فدراسیون

به نظر من یکی از بهترین کارهای فدراسیون و اصولی رئیس سازمان لیگ همین حضور در تورنمنت ویتنام بود فارغ از هر نتیجه ای اول یا چهارم مهم نیست مهم محک بازیکنان ملی پوش و انتخاب بهترینها برای بازی‌های آسیایی است.

نتیجه مهم نیست

نتیجه در تورنمنت‌ها مهم نیست مهم بازی‌های اصلی مثل جام جهانی یا آسیایی است. تورنمنت بسیار خوبی بود مخصوصا که امروز چهار بازیکن را به دلایل مختلف در اختیار نداشتیم و قطعا دیگر طیبی را در بازی‌های آسیایی نداریم و منتظر مسلم اولاد قباد دیگر لژیونر در ایران هستیم تا ببینیم مصدومیت وی به چه صورت است و آیا می تواند ما را در بازی‌های آسیایی همراهی کند یا خیر؟ سالار آقاپور هم با مصدومیت به ویتنام آمد. در این مدت باید بازیکنان را انتخاب و با ۱۴ نفر به بازی‌های آسیای تایلند برویم.

تورنمنت جذاب…

حضور در تورنمنت ویتنام برای ما جذابیت داشت و با توجه به تمرین‌های سختی که ملی پوشان در اردوها انجام داده بودند توانستیم در این تورنمنت به اهدافمان برسیم بزرگترین تیم‌های دنیا در تورنمنت‌های مختلف می بازند اما ماحصلش بهترین اتفاق برای آن‌هاست.امیداورام اتفاقهای خوبی رقم بخورد و من به همراه کادر فنی بهترین تلاش را برای موفقیت فوتسال ایران انجام می دهیم.