این یک انتقام حرفه‌ای بود؛ با گل و بدون خونریزی!

مهدی جاوید بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت چهار ماهه، بازگشتی رویایی به ترکیب مس سونگون داشت.
به گزارش فوتسال ۴۰، اختلاف دو باشگاه مس سونگون و کراپ در مورد مهدی جاوید به محرومیت چهار ماهه این بازیکن از حضور در لیگ برتر انجامید تا فوتسال ایران یک نیم فصل کامل از دیدن نمایش بهترین گل چند دوره اخیر محروم شود. ستاره مس روز گذشته بعد از پایان محرومیتش، بازگشتی رویایی به ترکیب داشت.
مصادف شدن پایان محرومیت جاوید با تقابل مس و گیتی به خودی خود یک اتفاق دراماتیک بود! کراپی ها در این پرونده با محرومیت چهار ماهه جاوید به برد بزرگی دست یافته بودند و حالا درست در تقابل برگشت، زمان این محرومیت به پایان رسیده بود و مهدی جاوید، با عطشی وصف ناپذیر آماده انتقام بود.
اسماعیل تقی پور در صحبت های پیش از بازی بار سنگین موجود را از روی دوش جاوید برداشته و تاکید کرده بود که در ابتدای راه انتظار زیادی از او نمی رود. آقای گل فصل گذشته اما برای بازگشت به عادت همیشگی اش فقط به یک فرصت احتیاج داشت.
او که به تازگی از بند مصدومیت نیز رها شده بود، در همان نیمه اول بازی با کراپ به میدان رفت و یکی از سه گل تیمش را زد. جاوید در نیمه دوم یک گل دیگر هم زد تا با تشویق جاوید آقای گل، دوباره جان گرفته و برای جبران چهار ماهی که به خاطر محرومیت کذایی از دستش داد، مصمم تر شود.