شاید فکرش را هم نمی کردید...

افشای پشت پرده خبر حضور ستاره برزیلی در خوی!

بمب خبری فوتسال ایران در روزهای اخیر را به صورت تخصصی بررسی کردیم و به چیزی رسیدیم که انتظارش را ندارید.

به گزارش فوتسال 40، خبر حضور مارون الیویرا، ستاره برزیلی باشگاه ال پوزو، در فینال جام رمضان خوی، مثل بمب جامعه فوتسال را تحت الشعاع قرار داد. برای این که از صحت موضوع و جزئیات کامل آن مطلع شویم یک راست سراغ خود اولیویرا رفتیم و از او در مورد حضورش در ایران پرسیدیم. گفت و گوی اختصاصی فوتسال 40 با ستاره تیم ملی برزیل را در ادامه بخوانید:

از اولیویرا در مورد شکست اخیر تیمش در فینال کوپا دل ری مقابل بارسلونا پرسیدیم که او گفت:

فینال بسیار سطح بالایی بود و هر دو تیم شایسته حضور در آن بودند. بسیار ناراحت هستیم چون تا هشت ثانیه به پایان بازی قهرمانی را در مشت مان داشتیم اما در لحظاتی آن را از دست دادیم که باورکردنی نبود. البته ما هنوز امیدمان را از دست نداده ایم و برای قهرمانی در لیگا ناسیونال تلاش می کنیم.

در ادامه گفت و گو سوال مهمی که در ذهن داشتیم را مطرح کردیم که در کمال تعجب ستاره برزیلی هیچ اطلاعی از جزئیات آن نداشت؛ او در پاسخ به این که چه شناختی از فوتسال ایران دارد و آیا اخیرا پیشنهادی از این کشور داشته یا خیر گفت:

امسال نه اما سال گذشته که در پالما بودم گاهی کنار مسلم اولادقباد و حسین طیبی در هتل بازی های لیگ ایران را می دیدم اما هیچ فرصتی تا کنون برای حضور پیدا نکرده ام. اگر از ایران پیشنهادی داشتم خوشحال می شدم که در لیگ ایران بازی کنم.

پس به این ترتیب قبل از سیزده بدر خدمت مخاطبان فوتسال 40 با سندی که در بالا خواندید اعلام می کنیم که این خبر بیشتر به دروغ سیزده شبیه است تا واقعیت و احتمالا فردا شاهد تکذیب آن با بهانه دروغ سیزده بودنش باشیم!